Konzultace

Návrhem osvětlení rezidenčních prostor se zabýváme již 20 let a ještě se nám nestalo, aby dva lidé chtěli totéž. Každý klient je individualita a vyhovuje mu něco jiného. Tato rozmanitost je přirozená a přistupujeme k ní s velikým respektem. Všem klientům před zahájením samotné práce na jejich projektu nabízíme úvodní konzultace. Během těchto konzultací se klient seznámí s námi jak po osobní stránce tak mu ukážeme současné možnosti a trendy v oblasti osvětlení. My se od klienta dozvíme jeho představu, pokud nějakou má, nebo mu ji postupně pomůžeme vybudovat.

Navrhnout kvalitní a funkční osvětlení rodinného domu není jenom o výběru vhodných svítidel. Jde o znalosti potřeb klienta, jeho preferencí, jeho návyků, jeho vzorců chování. Čím více nám o sobě klient prozradí, tím efektivněji mu můžeme poradit a usměrnit jeho představy. Osobní zkušenosti z mnoha projektů nám dává jistotu v radách které klientům dáváme a tvoříme tak ideální jedinečný projekt osvětlení. Všem klientům doporučujeme této fázi věnovat dostatek času. Jsou věci, které nejdou uspěchat a toto je jedna z nich. Není neobvyklé, že jasná krystalická představa o osvětlení Vašeho vysněného domova se rodí i rok. Během této doby Vám budeme neustále k dispozici, budeme vám naslouchat, radit, ukazovat. Někdy vám budeme i odporovat pokud ucítíme, že vaše přání vede do zbytečných především finančních a časových nároků.

Druhou variantou konzultace je, že klient má již svou jasnou představu, či dokonce hotový projekt a chce se jen ujistit, že je dobrý nebo chce znát náš odborný názor. Tento proces je mnohem kratší a jednodušší. Zde si Vás rádi vyslechneme a analyzujeme váš stávající projekt či představu.